Gambrinus STOCK Plzeň Božkov NEWTEL Plzeňská STK s.r.o.

Chcete vyzvat tým HC PILSFANS 2009?

Kontaktujte nás a domluvte si přátelský zápas s HC PILSFANS 2009. Většinu zápasů hrajeme zpravidla v sobotu odpoledne v ČEZ Aréně - Plzeň.


HC PILSFANS 2009 se představuje

Bylo nebylo, jedno krásné prosluněného říjnové dopoledne jsem hodil na DF HC Plzeň 1929 pár řádek o tom, že bychom mohli chodit resp. založit hokejový tým fanoušků. Více méně to byla taková legrace, která měla obrovský ohlas, hned první den jsme měli na soupisce, vrátného, rolbaře, trenéry, maséry, roztleskávačky a ......... jenom nám chyběla maličkost - hráči.

 Postupně se mi začali přihlašovat další fanoušci HC Plzeň 1929 a na světě byl první zápas. A od té doby každých 14 dnů chodíme hrát resp. pokoušíme se hrát hokej. Mezi tím jsme absolvovali jeden přátelský zápas s učitelským týmem, výsledek nebudu psát, dostali jsme pěknej klepec. Náš tým má ca. 40 lidí, různé věkové kategorie, výkonosti a i pohlaví! Zápas hrajeme rozdělení na Bílé - Modré. Proběhla i jednání mezi naším týmem a vedením HC Plzeň 1929, na kterých jsme se dohodli, že budeme vystupovat jako oficiální fans tým Plzně s názvem HC PILSFANS 2009. Nyní máme vyrobené vlastní dresy s logem indiána. Vzhledem k tomu poslední týden před výrobou jsem ustavičně čelíl jediné otázce: "Už budou?" Připravili jsme i vlastní webové stránky, které si právě prohlížíte.

Hokej nehrajeme jen pro vítězství, ale hlavně pro zábavu. Byl bych rád, aby každý náš zápas byl pojat jako přátelský s určitými dohodnutými pravidly s ohledem na naší výkonost a možnosti.

 

Home Monitoring Arena6 : 2HC Pilsfans 2009
Fans ADLER Mannheim

 

PŘIHLAŠTE SE K ZÁPASU:

Email:
Heslo:
 

cibulka jo - Sem najdeš svou starou, ty jo, já jí tam našel .....

광주리얼돌체험#오피쓰》》OPSS39점NET《《광주오피ᕲ광주건마#광주휴게텔#광주리얼돌㉢광주키스방ᘓ광주마사지 - 광주리얼돌체험#오피쓰》》OPSS39점NET《《광주...

Frana_A - Trénink sobota 4.3. od 16.00hod. HM Aréna


Přejít na diskuzi >>

HC Pilsfans 2009 na FACEBOOKU

VPsystem - tvorba www stránek, webdesign Plzeň

Sport K

Fitsport