Gambrinus STOCK Plzeň Božkov NEWTEL Plzeňská STK s.r.o.

ZPĚT

TURNAJ „O ZLATÉ KUSADLO 2011“

04.09.2011 13:09


 

AMATÉRSKÝ HOKEJOVÝ KLUB HC HP SRŠNI DOMAŽLICE, O.S. VÁS TÍMTO ZVE NA TURNAJ „O ZLATÉ KUSADLO 2011“

 

 

Propozice turnaje „O zlaté kusadlo“, pořádaného klubem HC HP Sršni Domažlice, o.s.

 

Konaného dne: 24.09.2011 od 08:00 do 19:00 hod. na zimním stadionu v Domažlicích, U zimního stadionu 291, 344 01 Domažlice, http://zimni-stadion.domazlice.info, e-mail: Rostislav.Hlavac@zs.mesto-domazlice.cz

Telefon: 379 720 012
 

Turnaj je určen zejména pro amatérské hráče, zároveň hráče vlastnící registraci ČSLH, ovšem takovýto hráč nemůže hrát soutěž vyšší, než úroveň krajskou. Hráči musí být starší 16. let, do 18. let věku pouze s písemným souhlasem zákonného zástupce.

 

Herní systém:

 

Turnaj je určen pro 6 týmů. Hraje se systémem „každý s každým“ jeden zápas v délce 25 min. hrubého času.

Za vítězství se připisují 3 body,za remízu 1 bod do tabulky.

Vítězí tým s nejvyšším počtem bodů,v případě rovnosti bodů je kritériem lepší vzájemný zápas,dalším pak vyšší počet vstřelených branek v turnaji.

Začátek turnaje je v 8.00 hod., konec je nejpozději v 19.00 hod., podrobný rozpis je přílohou těchto propozic.

Cenou pro vítěze turnaje je několik zajímavých hodnotných cen a trofej pro vítěze turnaje ročníku 2011. Za 2. a 3. místo jsou připraveny malé trofeje. Každý zúčastněný tým obdrží diplom za účast na turnaji.

V polovině turnaje se uskuteční soutěž „ O Nejrychlejšího bruslaře turnaje“. Každý tým vyšle do této zábavné soutěže 2 hráče, kteří absolvují měřenou rychlostní zkoušku, která spočívá v jednom objetí herní plochy podél mantinelu. Každý hráč má dva pokusy, přičemž se vždy započte ten lepší čas. Vítěz této soutěže obdrží při závěrečném vyhlašování pohár.

 

 

Pravidla turnaje:

 

- Startovné pro jeden tým: 4.500,-- Kč za účast na turnaji. Vklad je splatný nejpozději do: 19.09.2011 na číslo účtu: 233 419 697 / 0300 Poštovní spořitelna, pobočka Domažlice, vedený na o.s. HC HP Sršni Domažlice. Platba bude identifikována podle přiděleného variabilního symbolu, které jsou uvedeny níže u každého jednotlivého účastníka. Platbu je možno uhradit také v hotovosti, též do 19.09.2011, do rukou pokladníka HC HP Sršni Domažlice, o.s., kterým je p. Daniel Svatoš. Doklad o zaplacení bude vystaven ihned po obdržení startovného pokladníkem pořádajícího klubu. Při platbě převodem bude zaslán v elektronické podobě a poté předán před začátkem turnaje v písemné formě.

 

- Pořadatel turnaje zajišťuje rozhodčí, vždy 2 na jeden zápas a časoměřiče a zápis o utkání.

 

- Pořadatel turnaje zajišťuje zdravotní službu, která bude přítomna na ZS po celou dobu trvání turnaje.

 

- Turnaj přebírá herní pravidla pro DNHL a řídí se jimi zcela. Pravidla je možno stáhnout na webu: www.dnhl.cz

 

- Všichni jednotlivý účastníci turnaje berou na vědomí, že celý turnaj hrají na vlastní nebezpečí, pojištění hráčů si řeší kluby/hráči individuelně!!! Hráči mladší 18. let budou mít písemný souhlas svého zákonného zástupce a jsou povinni jej na požádání rozhodčích, nebo jiných řídících orgánů turnaje neprodleně předložit ke kontrole. Turnaj není určen pro hráče mladší 16. let věku.

 

- Účastnící se zavazují řídit pokyny pořadatelů turnaje, kteří budou viditelně označení a přítomni po celou dobu turnaje na ZS v Domažlicích.

 

- Dále je každý z účastníků povinen řídit se řádem zimního, stadionu Domažlice (http://zimni-stadion.domazlice.info/navstevni-rad) a uposlechnout veškerých příkazů zaměstnanců ZS a členů ostrahy ZS.

 

- Každý z hráčů a dalších účastníků turnaje (členové doprovodu týmů) potvrzuje, že byl s těmito propozicemi seznámen a bude se jimi řídit a porozuměl jim.

 

- Vedoucí jednotlivých týmů, jsou povinni minimálně 20 minut před svým prvním zápasem na turnaji dodat do kabiny rozhodčích soupisku svého týmu, s označením kapitána a jeho asistentů, čísla dresů, jména hráčů a data jejich narození. Zároveň bude na soupisce uvedeno jméno trenéra a dalších členů doprovodu jednotlivých klubů, kteří budou v době zápasů přítomni na střídačkách hrajících týmů. Lidé, kteří nebudou uvedeni na této soupisce, nemají přístup na střídačky hráčů. Do této soupisky taktéž dopíší dvě jména hráčů, kteří se zúčastní rychlostní soutěže. Vedoucí týmů zajistí, že tito dva hráči se dostaví včas, dle rozpisu tohoto turnaje, do prostoru vchodu do haly ZS – vstupu na ledovou plochu, odkud budou startovat.

 

- Další nahodilé překážky a problémy řeší pořadatel turnaje s vedoucími jednotlivých týmů.

 

 

Účastníci turnaje:

 

Oslovené kluby:

 

- HC HP Sršni Domažlice, o.s. jako pořádající, var. symbol 011809

- AHC Plzeň, var. symbol 021809

- HC Pilsfans 2009, var. symbol 031809

- Fanklub HC Klatovy, var. symbol 041809

- HC Klaus Timber, var. symbol 051809

- HC Dolní Kamenice, var. symbol 061809ZPĚT

Home Monitoring Arena6 : 2HC Pilsfans 2009
Fans ADLER Mannheim

 

PŘIHLAŠTE SE K ZÁPASU:

Email:
Heslo:
 

cibulka jo - Sem najdeš svou starou, ty jo, já jí tam našel .....

광주리얼돌체험#오피쓰》》OPSS39점NET《《광주오피ᕲ광주건마#광주휴게텔#광주리얼돌㉢광주키스방ᘓ광주마사지 - 광주리얼돌체험#오피쓰》》OPSS39점NET《《광주...

Frana_A - Trénink sobota 4.3. od 16.00hod. HM Aréna


Přejít na diskuzi >>

HC Pilsfans 2009 na FACEBOOKU

VPsystem - tvorba www stránek, webdesign Plzeň

Sport K

Fitsport