Gambrinus STOCK Plzeň Božkov NEWTEL Plzeňská STK s.r.o.

ZPĚT

Plzeňská série aneb Liga Vyjímečných: LEVEL 1.

14.02.2010 21:02


Bílá vs. Modrá, série 2, utkání 1
 …zatím, co ocel na bruslích hráčů nestačila ani vychladnout, sešly se oba tábory k zahájení druhé série, tentokráte již“mistrovské“ :o).
 Před utkáním se obě strany samozřejmě hecovaly, ale Modří se drželi trošku při zemi, Bílí naopak věřili, že novou sérii začnou vítězně, ještě při rozbruslení to vypadalo, že co se týče sebevědomí, tak Bílí již vyhráli…chyba lávky…řekl by klasik.S úvodním vhazováním však elán Bělochů byl pryč, po ledě se ploužily jako lemry líné a jediné co jim zůstalo, byly huby plné keců. Modří ovládli led a jejich taktika od počátku fungovala bezvadně, důsledná obrana a útok plný nádherných kombinací. Bílí sice čas od času zahrozili, ale nebyli dostatečně důrazní. Brankostroj Modrých z úvodu utkání se zastavil až na stavu 0:4, do té doby neškodní Běloši se přeci jen trošku vzchopili a začali důsledně napadat a postupně přišla i odměna v podobě snížení stavu na 2:4. Bohužel v tomto utkání nebylo Bělochům souzeno vyhrát, ani přes jejich zvýšenou aktivitu. Modří opět odskočili, napřed na 2:6, později na 3:8.
Zhruba v polovině utkání došlo ke změnám v útočných řadách“Sněhuláků“, Gambáč zradil první lajnu a nechal Korviho s Martym protrápit se až do konce střetnutí, zatímco on sám si užíval společnosti Beďase a nakonec se jejich pětka podílela na pěti brankách, což byl na výkon celého týmu velmi slušný počin. Na straně Modřínů exceloval Modrobílá s Juniorem, v obraně bezchybně úřadoval Banshee. Bílí sice dotahovali, ale na výsledném a ostudném debaklu to nic nezměnilo a po výsledku 10:16 se mohli Modří radovat a Běloši si snad sedli na prdel a příště uvidíme v jejich podání lepší výkon.
 Přestávku před druhým utkáním vyplní v neděli 14.2.2010 reprezentační přestávka a společný výběr vyzve Klatovy, u další reportáže se těší Jeroným Žvatlal alias Marty79.
 P.S.:Jsem jen nezaujatý pozorovatel.
Autor: Jeroným Žvatlal


ZPĚT

Home Monitoring Arena6 : 2HC Pilsfans 2009
Fans ADLER Mannheim

 

PŘIHLAŠTE SE K ZÁPASU:

Email:
Heslo:
 

cibulka jo - Sem najdeš svou starou, ty jo, já jí tam našel .....

광주리얼돌체험#오피쓰》》OPSS39점NET《《광주오피ᕲ광주건마#광주휴게텔#광주리얼돌㉢광주키스방ᘓ광주마사지 - 광주리얼돌체험#오피쓰》》OPSS39점NET《《광주...

Frana_A - Trénink sobota 4.3. od 16.00hod. HM Aréna


Přejít na diskuzi >>

HC Pilsfans 2009 na FACEBOOKU

VPsystem - tvorba www stránek, webdesign Plzeň

Sport K

Fitsport