Gambrinus STOCK Plzeň Božkov NEWTEL Plzeňská STK s.r.o.

ZPĚT

Plzeňská série aneb liga vyjímečných: GROUND ZERO

13.02.2010 11:02


…Jak už to bývá, když se sejde pár "nenormálních“ lidí u FANSHOPU, slovo dá slovo a může vzniknout hezká tradice. Jedna taková se momentálně nachází v plenkách, ale dá se říci, že si na ten záchod občas dojde už sama. Řeč je samozřejmě o utkáních věrných PLZEŇSKÝCH FANOUŠKŮ, která započala léta páně 2009 n.l. a odtud se nese i honosný název HC PILSFANS 2009. Jak velí tradice a klubové barvy hrdých “EXOTŮ“, týmy se rozdělily na Bílé (sněhová a nezadržitelná bouře, která nikdy nekončí) a Modré (tichá voda plná smrtících žraloků). První série, jak jinak, se odehrála na čtyři vítězná utkání, důležité bylo, že oba týmy hrály a hrají stále před domácí a bouřlivou atmosférou.Společného mají boha a náčelníka, klubové barvy, trenéra, kustoda, maséra, rolbaře a občas i rozhodčího, který je férový a nikomu nenadržuje, tímto zdravím Skunka a Jettyho :o).
Složení obou týmu je velmi vyvážené, kombinaci dravého mládí a zkušených borců najdeme na obou stranách, ale to nemění nic na tom, že jsme všichni“EXOTI“ :o).
Pokud by se měla první série shrnout do několika vět, tak se dá říci, že ji na pár vyjímek ovládli Bílí, tím se samozřejmě nechci dotknout Modrých, kteří svoji sílu ukázali v prvním utkání druhé série, ale o tom až někdy jindy.
Hrálo se na čtyři vítězná utkání, série se nakonec natáhla na šest zápasů, které sledovala vždy vyprodaná hala a panovala bouřlivá atmosféra.V následujících řádcích omluvte moji případnou špatnou paměť, ale na jméno toho Němce si taky nemůžu vzpomenout :o).
V historicky první reportáži bych se rád pověnoval šestému utkání série Bílá vs. Modrá. Začátek utkání byl hrubě poznamenán podlou taktikou Modrých, kteří ve společné šatně uzamkli dva hráče z první pětky Bílých, což se ale ve výsledku ukázalo jako velká chyba. Nově složená první lajna Bílých se hned od první minuty zakousla do soupeře s takovou vervou, že nevěděl kam skočit dřív, bohužel z toho vytěžili jen několik šancí a nastřelenou tyč. Po několika minutách hry se karta obrátila a Modří začali podnikat smrtící výpady směrem ke svatyni Bílých a vysoká aktivita byla odměněna první a následně i druhou brankou v síti soupeře. Kdyby v tom okamžiku přiletěl ručník, nikdo by se nemohl divit. Místo ručníku přišel TIME-OUT, trenér rozdal úkoly, přeskupil pětky a hrálo se dál.
Netrvalo dlouho a Bílí hráli svoji první přesilovku, která byla zaslouženou odměnou za drtivý tlak a ztrestali soupeře pěkně od podlahy, 1:2. Modří se nepoučili a za pár okamžiků se situace opakovala, 2:2 a další gól z přesilové hry. Hra se poté trošku uklidnila, hráči se soustředili na obranu a též na likvidaci rozhodčího :o). Nikdo nechtěl udělat chybu, pár šancí bylo na obou stranách, ale oba gólmani hýřili jistotou a vše s přehledem likvidovali. Po dlouhé mezihře však přišel gól Bílých jako blesk z čistého nebe, 2:3. Bílí nabrali jistotu a sebevědomí a mohli svůj náskok navýšit, ale nakonec tomu bylo právě naopak, Modří zabrali, nejdříve vyrovnali a posléze se mohli radovat ze zaslouženého vedení 3:4, zápas gradoval, šance se střídali a gólmani předváděli skvělé zákroky.
Zhruba 10 minut před koncem se i Bílí dočkali a byli to právě ony zamčené hvězdy z první pětky, které utavily soupeře dlouhým zámkem v útočném pásmu a bylo vyrovnáno 4:4, Modří jistě nezapomenou jména Gambáč10 a Korvi. Ale to nebyl všem dramatům konec, poté co Bílí přežili peklo v obraném pásmu, které za Modré režíroval Modrobílá s Juniorem, vrhli se z posledních sil do útoku a následoval rychlý a smrtící úder na 5:4. Snaha Modrých po vyrovnání a prodloužení série byla obrovská, avšak nic víc, než nastřelená tyč, se nestalo. Následné oslavy byly velkolepé a automat na kávu měl co dělat :o).

Série tedy pokračuje vítězně pro Bílé v poměru 4:2 na zápasy, u dalších reportáží se těším nashledanou.

Váš Jeroným Žvatlal alias Marty79.


ZPĚT

Home Monitoring Arena6 : 2HC Pilsfans 2009
Fans ADLER Mannheim

 

PŘIHLAŠTE SE K ZÁPASU:

Email:
Heslo:
 

cibulka jo - Sem najdeš svou starou, ty jo, já jí tam našel .....

광주리얼돌체험#오피쓰》》OPSS39점NET《《광주오피ᕲ광주건마#광주휴게텔#광주리얼돌㉢광주키스방ᘓ광주마사지 - 광주리얼돌체험#오피쓰》》OPSS39점NET《《광주...

Frana_A - Trénink sobota 4.3. od 16.00hod. HM Aréna


Přejít na diskuzi >>

HC Pilsfans 2009 na FACEBOOKU

VPsystem - tvorba www stránek, webdesign Plzeň

Sport K

Fitsport